AnDa - biuro turystyczne | 63-910 Miejska Górka, Rynek 25 | tel: +48 608 300 462 | e-mail: anda@hot.pl

Aktualności


Parafia pod wezwaniem Świętego Krzyża w Szamotułach
# Nowy link: 10.09.2018

Serdecznie zapraszamy :) »

Timeline Photos
# Nowe zdjęcie: 17.08.2018

Pielgrzymka do grobu św. Stanisława Kostki - Diecezja Płocka. http://www.duszpasterski.pl/index.php?akcja=art_zobacz&art_id=225&id_news=1221 Św. Stanisław Kostka urodził się w Rostkowie w roku 1550 w bogatej szlacheckiej rodzinie. Jego krewni zajm »

Photos from Biuro Turystyczne AnDa's post
# Nowe zdjęcie: 30.07.2018

Zapraszamy w październiku na autokarową pielgrzymkę do Rzymu do grobu św. Stanisława Kostki. Święty ten został ogłoszony przez Episkopat Polski patronem obecnego roku liturgicznego. Pielgrzymka organizowana jest przez Wydział Duszpasterstwa Diec »

Photos from Biuro Turystyczne AnDa's post
# Nowe zdjęcie: 29.07.2018

Zapraszamy na pielgrzymkę do Ziemi Świętej w listopadzie! Jest to idealna pora na podróż do Izraela. Pielgrzymkę organizuje parafia św. Ludwika Króla w Panewnikach. Więcej szczegółów na naszej stronie: http://www.pielgrzymkianda.pl/prodView,1 »

Photos from Biuro Turystyczne AnDa's post
# Nowe zdjęcie: 26.07.2018

Zapraszamy w październiku na samolotową pielgrzymkę do Rzymu do grobu św. Stanisława Kostki. Święty ten został ogłoszony przez Episkopat Polski patronem obecnego roku liturgicznego. Pielgrzymce przewodniczyć będzie Biskup Płocki Piotr Libera. »

Photos from Biuro Turystyczne AnDa's post
# Nowe zdjęcie: 18.06.2018

Nawet nie wiadomo kiedy przeleciał nam cały tydzień w Gruzji :) ostatnie zdjęcia z dawnej stolicy Gruzji - Mcchety i skalnego miasta Uplistsikhe :) »

Photos from Biuro Turystyczne AnDa's post
# Nowe zdjęcie: 16.06.2018

Batumi :D niestety w samym mieście słynnych herbacianych pól już nie ma o których śpiewały Filipinki ale miasto ma wiele innych propozycji dla odwiedzających: Morze Czarne, Ogród Botaniczny czy Twierdza Gonio :) a i wyjeżdżając z Batumi znalaz »

Photos from Biuro Turystyczne AnDa's post
# Nowe zdjęcie: 15.06.2018

Gruzja 2018. Zdobywanie Kaukazu w wydaniu jednej z naszych grup :) Ładne widoki :)? »

Photos from Biuro Turystyczne AnDa's post
# Nowe zdjęcie: 7.05.2018

Zapraszamy na pielgrzymkę do Chorwacji, Bośni i Hercegowiny oraz Włoch. W trakcie wyjazdu wiele ciekawych miejsc: 🇦🇹 Wiedeń, 🇧🇦 Medjugorje, Mostar, 🇭🇷 Marija Bistrica, Zagrzeb, Dubrownik, Plitwickie Jeziora, 🇮🇹 Loreto, Asyż, B »

 

Aby otrzymywać najświeższe informacje o wyjazdach podaj

Strona używa plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. [X]