AnDa - biuro turystyczne | 63-910 Miejska Górka, Rynek 25 | tel: +48 608 300 462 | e-mail: anda@hot.pl

Pielgrzymka śladami Świętego Jana Pawła II (4 dni)


Dzień 1

Zbiórka uczestników na parkingu przy kościele. Dojazd do Wadowic. W programie Msza św. w miejscowej Bazylice oraz możliwość zwiedzania Muzeum św. Jana Pawła. Przewidziany jest również czas wolny około jednej godziny. Po wyczerpaniu programu przejazd do Poronina obiadokolacja, nocleg.

Dzień 2

Rano wyjazd do Sanktuarium Matki Boskiej Fatimskiej na Krzeptówkach - Msza św., następnie przejazd do miejscowości Kąty na spław Dunajcem. Po zakończeniu spływu około jednej godziny czasu wolnego w Szczawnicy – malowniczy kurort. W drodze powrotnej do Poronina planowany jest pobyt w Sanktuarium Matki Bożej w Ludźmierzu

Dzień 3

Po śniadaniu wyjazd do Sanktuarium Matki Bożej wskazujący „Cudowny Medalik”. Po Mszy św. dalszy pobyt w Zakopanym z miejscowym przewodnikiem. W Zakopanym zwiedzimy miedzy innymi Gubałówkę, Stary Cmentarz Parafialny, Kościół Matki Boskiej Częstochowskiej, Kaplicę w Jaszczurówce, skocznie narciarską oraz odwiedzimy w Chochołowie skansen budynków w stylu zakopiańskim i jest możliwość zakupienia oryginalnych serów w bacówce. Będzie też czas wolny na Krupówkach.  

Dzień 4

Po noclegu wyjazd do Częstochowy. Sanktuarium na Jasnej Górze od setek lat jest najczęściej odwiedzanym i najważniejszym Sanktuarium na terenie Polski. Opiekę nad nim sprawują ojcowie Paulini, którzy przybyli tutaj z Węgier w roku 1382. Po nawiedzeniu Sanktuarium udamy się jeszcze do Kalisza aby nawiedzić Sanktuarium Św. Józefa. Bazylika jest cennym zabytkiem nie tylko sakralnym ale również historycznym. Jest to jedyny kościół w Kaliszu, w którym możliwe jest zwiedzanie podziemi. W miarę możliwości również i my zejdziemy do krypt aby zobaczyć trumny osób, które zostały tu pochowane.

Miejsca, które zobaczysz podczas tej podrózy


 

Aby otrzymywać najświeższe informacje o wyjazdach podaj

Strona używa plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. [X]