AnDa - biuro turystyczne | 63-910 Miejska Górka, Rynek 25 | tel: +48 608 300 462 | e-mail: anda@hot.pl

Pielgrzymka na Kaszuby (3 dni - autokar)


Dzień 1
Wyjazd do Gdańska, gdzie wraz z miejscowym przewodnikiem zwiedzimy Starówkę Gdańska. Następnie wyjedziemy do Gdańsk-Oliwy, gdzie nawiedzimy Bazylikę pw. Trójcy Świętej i odbędziemy spacer po pięknym parku. Jeśli będzie taka możliwość wysłuchamy również koncertu organów w Bazylice. Z Gdańska-Oliwy udamy się do Sopotu (popularny już w XVIII wieku nadmorski kurort, obecnie znane letnisko i miasto festiwalowe) – przewidziane jest wejście na najdłuższe molo Europy (512 m.) oraz czas wolny do własnej dyspozycji. Na obiadokolację i nocleg udamy się do Władysławowa.

Dzień 2
Wyjazd na Hel, gdzie będziemy uczestniczyć we Mszy św. w miejscowym Kościele Parafialnym. Po Mszy św. czas wolny a następnie zwiedzimy Fokarium, gdzie o godzinie 11.00 jest czas karmienia (wstęp płatny indywidualnie ok. 5 zł/os.) Około godziny 12.00 wyjedziemy do Jastarni – czas wolny w okolicy mola. O godzinie 14.00 wyjazd do Rozewia – pobyt przy Latarni Morskiej (wejście na latarnię). Po wyczerpaniu programu około godziny 16.00 wyjazd na obiadokolację, czas wolny i nocleg we Władysławowie.

Dzień 3
Po śniadaniu wyjazd do Sanktuarium Matki Bożej Królowej Polskiego Morza w Swarzewie – Msza św. oraz pobyt na terenie Sanktuarium. Następnie wyjazd do Gdyni - dawnej osady rybackiej, która w latach 20-tych wysiłkiem całego kraju przeistoczyła się we wspaniałe miasto i port. Zatrzymamy się w pobliżu Skweru Kościuszki i tam będzie czas na indywidualne zwiedzanie według własnego życzenia: Akwarium Ryb Morskich (wstęp płatny indywidualnie ok. 24 zł/os.), Okręt „Błyskawica” (wstęp płatny indywidualnie ok. 12 zł/os.), Żaglowiec „Dar Pomorza” (wstęp płatny indywidualnie ok. 8 zł/os.). Po czasie wolnym wyjazd autokarem do Malborka kojarzącego się z potężną, średniowieczną warownią krzyżacką dominująca nad nizinnymi Żuławami. Zwiedzanie zamku z miejscowym przewodnikiem. Po pobycie w Malborku wyjazd na miejsce zbiórki z dnia pierwszego.

Miejsca, które zobaczysz podczas tej podrózy

Galeria: Polska


 

Aby otrzymywać najświeższe informacje o wyjazdach podaj

Strona używa plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. [X]