AnDa - biuro turystyczne | 63-910 Miejska Górka, Rynek 25 | tel: +48 608 300 462 | e-mail: anda@hot.pl

Diecezjalna Pielgrzymka do Rzymu "Do grobu św. Stanisława Kostki" (4 dni - samolot)


Termin wyjazdu: 20-23.10.2018

Cena: 1360 PLN + 230 Euro


Cena obejmuje:

  • przelot na trasie Warszawa-Rzym-Warszawa,
  • transfery autokarem we Włoszech,
  • zakwaterowanie w hotelu – pokoje 2 lub 3 osobowe,
  • obiadokolacje 1, 2 i 3 dnia wyjazdu,
  • śniadania od 2 do 4 dnia wyjazdu,
  • ubezpieczenie KL (koszty leczenia) i NNW (następstw nieszczęśliwych wypadków),
  • opiekę pilota na trasie całego wyjazdu.

Cena nie obejmuje:

  • ewentualnej dopłaty do pokoju 1-osobowego na trasie całego wyjazdu 80,00 Euro,
  • napojój do obiadokolacji,

UWAGA!

Zgłoszenia będą przyjmowane do 31 sierpnia 2018 r. Liczba miejsc ograniczona! Przy zgłoszeniu wpłacamy zaliczkę w wysokości 500,00 PLN na rachunek biura pielgrzymkowego:

„AnDa” Radosław Bajon,

ul. Rynek 25, 63-910 Miejska Górka,

nr rachunku bankowego: 27 1500 2110 1221 1000 8124 0000

tytułem: „Płock-Rzym-Samolot” oraz imieniem i nazwiskiem uczestnika.

Pozostałą część należności w złotówkach (860,00 PLN) wpłacamy do 15 września 2018 r. na to samo konto, co wyżej. Kwotę w Euro (230,00 Euro) należy wpłacić podczas spotkania uczestników przed wyjazdem. Spotkanie takie przewidziane jest około połowy września i jego termin będzie zakomunikowany wszystkim osobom zgłoszonym. 

Pielgrzymka do Rzymu "Do grobu św. Stanisława Kostki" organizowana jest przez Diecezję Płocką

Dzień 1 (20 października, sobota)
Godz. 10.00 – zbiórka uczestników pielgrzymki na lotnisku w Warszawie i następnie wylot do Rzymu. Po wylądowaniu w Stolicy Włoch przejazd do jednej z Bazylik Większych – Bazyliki św. Pawła za Murami, gdzie będziemy uczestniczyć we Mszy św. Po Eucharystii i zwiedzeniu Bazyliki udamy się na spacer przy Zamku Anioła, na plac Navona i do Panteonu. Na nocleg przejedziemy w okolice Rzymu.


Dzień 2 (21 października, niedziela)
Po śniadaniu udamy się na Mszę św. przy grobie św. Stanisława Kostki w kościele św. Andrzeja na Kwirynale. Zobaczymy tam także celę, w której Święty z Rostkowa zakończył ziemskie życie. Z Kwirynału udamy się na Watykan, gdzie zaplanowane jest spotkanie z Papieżem Franciszkiem na modlitwie „Anioł Pański” (jeśli będzie się odbywać). Po modlitwie przewidziany jest czas do własnej dyspozycji, a następnie zwiedzimy największy kościół świata, Bazylikę św. Piotra. Będąc na Watykanie podejdziemy do grobu św. Jana Pawła II. Noc spędzimy w hotelu z dnia poprzedniego.


Dzień 3 (22 października, poniedziałek)
Dzień ten w całości przeznaczymy na poznawanie Rzymu. Wieczne Miasto będziemy poznawać w czasie spaceru. Rozpoczniemy go od „Matki i Głowy Wszystkich Kościołów Miasta i Świata” – Bazyliki Laterańskiej. Następnie udamy się do największego kościoła w Rzymie poświęconego Matce Bożej – Bazyliki Santa Maria Maggiore. Zobaczymy jeden z symboli Wiecznego Miasta – Koloseum, udamy się przez Forum Romanum i Wzgórze Kapitolińskie na Pl. Wenecki, gdzie na Ołtarzu Ojczyzny mieści się pomnik Wiktora Emanuela II – pierwszego Króla Włoch. Będziemy mieli także okazję wrzucić pieniążek do Fontanny di Trevi i zobaczyć słynne Schody Hiszpańskie. Tego dnia Mszę św. planujemy w Bazylice św. Piotra, przy grobie św. Jana Pawła II, o ile będzie taka możliwość. Noc spędzimy w hotelu z dnia poprzedniego.


Dzień 4 (23 października, wtorek)
Po noclegu nastąpi przejazd na lotnisko, skąd o godz. 8.40 planowany jest wylot powrotny do Warszawy.Wszystkich zainteresowanych uczestnictwem w pielgrzymce prosimy o zgłaszanie się do Wydziału Duszpasterskiego Kurii Diecezjalnej w Płocku (nr tel. 24 262 85 99). Zgłoszenia będą przyjmowane do 31 sierpnia 2018 r. Liczba miejsc ograniczona! Link do strony Diecezji Płockiej KLIK!

Miejsca, które zobaczysz podczas tej podrózy


 

Aby otrzymywać najświeższe informacje o wyjazdach podaj

Strona używa plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. [X]