AnDa - biuro turystyczne | 63-910 Miejska Górka, Rynek 25 | tel: +48 608 300 462 | e-mail: anda@hot.pl

Pielgrzymka do Lourdes i na Costa Brava (8 dni - samolot)


Termin wyjazdu: 13 – 20.10.2023

Cena: 580€ + 1960 PLN


Cena obejmuje:

Cena obejmuje: przelot na trasie Modlin_Barcelona-Modlin, przejazd autokarem w Hiszpanii i Francji, zakwaterowanie w hotelach (pokoje dwu lub trzy osobowe), obiadokolacje od 2 do 7 dnia wyjazdu, śniadania od 2 do 8 dnia wyjazdu, ubezpieczenie KL i NNW, Opłatę na TFG i TFP, opiekę pilota na trasie całego wyjazdu.

Cena nie obejmuje:

UWAGA!

Dzień 1
15.00 - zbiórka uczestników pielgrzymki na lotnisku w Modlinie, skąd o godzinie 17.15 nastąpi przelot do Barcelony. Z lotniska w Barcelonie udamy się na Costa Brava - Maresme, gdzie nastąpi zakwaterowanie w hotelu.

Dzień 2 i 3
Dni przeznaczone na plażowanie i odpoczynek. W czasie pobytu na Costa Brava - Maresme możliwość skorzystania z dodatkowej wycieczki do Barcelony ( z miejscowym przewodnikiem wliczonej w koszt wyjazdu). Barcelona - stolica Katalonii. W Barcelonie będą zwiedzane następujące obiekty: Barrio Gotic z Katedrą św. Eulali – najstarsza część Barcelony, Obiekty Olimpijskie Igrzysk Olimpijskich 1992 roku, Wzgórze Montjuich z fortem wojskowym na szczycie, Sagrada Familia - niedokończone dzieło Gaudiego, Las Ramblas - Pola Elizejskie Barcelony. W tych dniach będzie także możliwość uczestnictwa w Turnieju Rycerskim i pokazie tańców Flamenco (ok. 38 € ).

Dzień 4
Wyjazd do Andory. Andora – małe księstwo w południowo-zachodniej Europie bez dostępu do morza. Leży w Pirenejach granicząc od północy z Francją, a od południa z Hiszpanią. W Andorze istnieją korzystne prawa podatkowe i celne, co stwarza znakomite warunki do rozwoju handlu. W czasie przejazdu przewidziany jest pobyt na Montserrat. Montserrat – góra, na której Benedyktyni pobudowali klasztor. Klasztor ten stał się miejscem niezliczonych pielgrzymek do cudownej figurki Matki Bożej. Po przyjeździe do Andory zakwaterowanie, posiłek i nocleg.

Dzień 5
Po noclegu udamy się do miejsca pielgrzymek na ziemi francuskiej - Lourdes. Przed wyjazdem przewidziany jest czas wolny w Andorze. Po przyjeździe do Lourdes zakwaterowanie w hotelu, posiłek wieczorny i udział w Procesji Maryjnej (z lampionami).

Dzień 6
Pobyt w Lourdes - centrum pielgrzymek położone na skraju Pirenejów. W tym miejscu Bernadette Soubirous 18 razy widziała Matkę Boską. Tu została zbudowana w 1858 roku świątynia. Od tego czasu wiele osób nawiedzających sanktuarium odzyskało w cudowny sposób zdrowie. Obecnie każdego roku ponad 5 milionów osób odwiedza Sanktuarium, modli się w cudownej Grocie, odwiedza podziemną Bazylikę i świątynię wybudowaną nad Grotą, zażywa kąpieli i uczestniczy w Drodze Krzyżowej. Nasz pobyt w Lourdes pozwala na spełnienie tego pielgrzymiego programu. Możliwość udziału we Mszach Św., w wieczornej procesji z lampionami – Procesji Maryjnej, w Drodze Krzyżowej , a także kąpieli w wodzie ze źródła Lourdes.

Dzień 7
Dzień przeznaczony na przejazd w okolice Barcelony, gdzie spędzimy ostatni nocleg na naszym wyjeździe.

Dzień 8
Po śniadaniu wyjazd na lotnisko na, skąd o godzinie 13.45 nastąpi przelot powrotny do Modlina. Po wylądowaniu przejazd na miejsce zbiórki z dnia pierwszego.

Miejsca, które zobaczysz podczas tej podrózy


 

Aby otrzymywać najświeższe informacje o wyjazdach podaj

Strona używa plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. [X]