AnDa - biuro turystyczne | 63-910 Miejska Górka, Rynek 25 | tel: +48 608 300 462 | e-mail: anda@hot.pl

Pielgrzymka do Bawarii


Dzień 1

Zbiórka uczestników pielgrzymki o 4:00 i wyjazd do Drezna. W czasie spaceru zobaczymy Place: Pocztowy, Zamkowy i Teatralny, wejdziemy na dziedziniec Zwinger i do Kościoła Protestanckiego Frauenkirchen oraz poznamy Katedrę i „Orszak Książąt. Po realizacji programu wyjedziemy na obiadokolację i nocleg do hotelu w okolicy Monachium.

Dzień 2

Po śniadaniu wyjazd do Neuschwanstein aby zobaczyć (z zew.) słynny „Bajkowy Zamek”, który jest dziś jednym z chętniej odwiedzanych przez turystów miejsc w Bawarii. Zamek powstał w XIX na polecenie króla Ludwika II, który w ten sposób chciał uciec z trudnej rzeczywistości do świata legend oraz baśni. Następnie powrót do stolicy Monachium i spacer po głównej arterii miasta w czasie którego zobaczymy Kościół Matki Bożej, Nowy Ratusz, siedzibę królów Bawarii i gmach opery, oraz będzie czas na zakup przysmaków i pamiątek. Powrót do hotelu obiadokolacja, nocleg.

Dzień 3

Rano wyjedziemy do bawarskiego Sanktuarium Maryjnego w Altötting ,tutaj czci się figurę Matki Bożej Łaskawej. Zwiedzmy również Kościoły: św. brata Konrada, św. Anny i św. Magdaleny oraz Kościół parafialny św. Filipa i Jakuba. Następnie powrót na miejsce zbiórki z dnia pierwszego.

Miejsca, które zobaczysz podczas tej podrózy


 

Aby otrzymywać najświeższe informacje o wyjazdach podaj

Strona używa plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. [X]