AnDa - biuro turystyczne | 63-910 Miejska Górka, Rynek 25 | tel: +48 608 300 462 | e-mail: anda@hot.pl

Pielgrzymka do wybranych sanktuariów Francji (8 dni)


 Dzień 1

Zbiórka uczestników pielgrzymki i następnie wyjazd do Paryża.

Dzień 2

Przejazd do Wersalu – zwiedzanie wnętrz i ogrodów wersalskich z miejscowym przewodnikiem (wstęp 20 €/os.). Msza św. w Kościele Polskim. W godzinach popołudniowych początek zwiedzania Paryża w czasie którego zobaczymy: Łuk Triumfalny oraz Grób Nieznanego Żołnierza na Placu Gwiazdy, pobyt na Polach Elizejskich i dojedziemy do dzielnicy Montmartre, gdzie zobaczymy słynny Moulin Rouge, Plac Pigal, Plac Terre z jego wspaniałą atmosferą oraz Bazylikę Cacre – Coeur. W trakcie zwiedzania przewidziana jest przerwa na zjedzenie posiłku wieczornego. O zmroku wyruszymy autokarem na objazd Paryża w czasie którego zobaczymy Paryż w scenerii nocnej. Zakwaterowanie w hotelu na obrzeżach Paryża, nocleg.

Dzień 3

Msza św. w Kaplicy Cudownego Medalika. Zwiedzanie Paryża rozpoczniemy od pobytu na Trokadero, a następnie przejdziemy do Wieży Eiffla – w programie przewidziany jest wjazd na wieżę, a także przejazd statkiem po Sekwanie. Po zakończeniu wycieczki statkiem dojedziemy do Katedry Notre - Dame (przewidujemy wejście do wewnątrz indywidualnie), a następnie zewnątrz podziwiać będziemy Ratusz Paryski, Centrum G. Pompidou, Fontannę Niewiniątek, Luwr. W trakcie spaceru przewidziana jest przerwa na posiłek wieczorny. Z Placu Concorde przejazd na nocleg w okolice Orleanu.

Dzień 4

Po przyjeździe do Lourdes zakwaterowanie w hotelu, udział w wieczornej procesji, nocleg.

Dzień 5

Dzień przeznaczony na pobyt w Lourdes – największym Sanktuarium Maryjnym we Francji mającym duży wpływ na każdego kto nawiedza to cudowne miejsce. W dniu tym przewidziana jest Msza Św. na terenie Sanktuarium, Droga Krzyżowa, Procesja Eucharystyczna, Procesja Maryjna, zwiedzanie miejsca urodzenia Św. Bernadety oraz jej muzeum, pobyt przy grocie a także możliwość zanurzenia w wodzie ze źródła. Powrót do hotelu, nocleg.

Dzień 6

Po śniadaniu wyjazd do Nevers, a następnie na nocleg do Ars.

Dzień 7

Po śniadaniu zwiedzanie Sanktuarium św. Jana Vianney, Msza św. Przejazd do La Salete – Sanktuarium Maryjne położone jest na wysokości ok. 1700 metrów n.p.m.. W tym alpejskim Sanktuarium przejdziemy ścieżkami maryjnymi, poznamy Sanktuarium. Po wyczerpaniu programu przejazd na nocleg w okolicy Belfort.

Dzień 8

Wyjazd do kraju.

Miejsca, które zobaczysz podczas tej podrózy


 

Aby otrzymywać najświeższe informacje o wyjazdach podaj

Strona używa plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. [X]