AnDa - biuro turystyczne | 63-910 Miejska Górka, Rynek 25 | tel: +48 608 300 462 | e-mail: anda@hot.pl

Wyjazd - Holandia kwiatami słynąca (4 dni)


Dzień 1

Wyjazd uczestników do Amsterdamu – zakwaterowanie w hotelu, a następnie spacer wieczorny po Amsterdamie.

Dzień 2

Wyjazd do Keukenhof – to wspaniały ogród w którym zobaczymy ponad sześć milionów kwitnących kwiatów cebulowych (tulipany, żonkile, astry i wiele innych – wstęp ok. 12 €/os. Ogród Keukenhof jest ewenementem na skale Światową dlatego koniecznie trzeba go zobaczyć. W godzinach popołudniowych poznamy gospodarstwo produkujące tulipany (możliwość zakupu cebulek), a także udamy się do Hagi – największej wiosce Europy liczącej około pół miliona ludności. Po wyczerpaniu programu powrót na nocleg do Amsterdamu.

Dzień 3

W godzinach rannych zwiedzanie Amsterdamu, a następnie wyjazd do gospodarstwa serowego, gdzie poznamy produkcje słynnych holenderskich serów i butów szczęścia. W godzinach popołudniowych przejedziemy groblą o długości ok. 26 km miedzy morzami które za 40 lat znikną z mapy. Przerwa w Hardervijk – urocze miasteczko na skraju polderów. Pobyt w Delfinarium (wstęp ok. 30 €/os.) - oglądanie tam umiejętności zwierząt morskich jest ogromnym przeżyciem, które dodatkowo potęguje możliwość uczestniczenia w seansie filmu trójwymiarowego i wyprawa “Barakudą”. Około 18.00 wyjazd powrotny do kraju.

Dzień 4

Zakończenie wycieczki w godzinach popołudniowych.

Miejsca, które zobaczysz podczas tej podrózy


 

Aby otrzymywać najświeższe informacje o wyjazdach podaj

Strona używa plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. [X]